• 444 73 71

Bizi Yakından Tanıyın

Hakkımızda

MTS MEDİKAL olarak 1999 yılından itibaren profesyonel olarak sağlık kuruluşlarına, özel hastanelere, muayenehanelere, tıp merkezlerine, devlet ve üniversite hastanelerine ultrasonografi sistemleri, ekg cihazları, hastabaşı monitörleri, fetal monitörler ve defibrilatör cihazlarının kurulumunu sağlamaktadır.

Dünyanın tanınmış sağlık markalarının ithalatını yaparak, satış-pazarlama ve satış sonrası 7/24 teknik destek hizmeti vermektedir. 500 ü aşkın ultrason prob stoğumuz, yaygın olarak kullanılan cihazlara ait yedek parça stoğu ile 1.000 metre kare kapalı alanda showroom ve teknik servis desteğimiz bulunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en hızlı ve etkin bir şekilde ulaşarak müdahale etmek ve müşterilerimizin memnuniyetini herşeyden önce tutan bir firma olmak ve bunun için MTS Medikal ailesi olarak hep birlikte çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Türkiyede ve diğer avrupa ülkelerinde en iyi üretim, en iyi kalite, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve en hızlı tedarik zinciri ağını sağlayan bir firma olmak ve tüm dünyaya bu hizmeti aynı hedeflerle taşımak.

Kalite Politikamız

- Her zaman ‘KALİTEDE ÖNCÜ’ olmak.
- Kalite üzerinde sürekli hedeflerimizi büyüterek önümüze dönük MTS Medikal kalite standardını oluşturmak ve her zaman sektöründe öncü aranan yenilikçi bir kuruluş olmaktır.
- Çalışanların memnuniyetini esas alan ekip çalışması anlayışıyla hizmet etmek.
- Her yönü ile sektöründe örnek bir firma olmak.
- Faaliyetlerimizi yasal gerekliliklere uygun olarak sürdürmek..