Hakkımızda

1998 yılında sağlık sektörüne adım atan MTS MEDİKAL, yılların verdiği deneyim ve uzman kadrosuyla birlikte, sağlık kuruluşlarına, özel hastanelere, muayenehanelere, özel tıp merkezlerine, devlet ve üniversite hastanelerine en üst düzey sağlık teknolojilerini sunmaktadır. Firmamız; lazer cihazları, ultrasonografi sistemleri, HIFU cihazı, G-arm cihazı, ekg cihazları, hasta başı monitörleri ve fetal monitörler gibi cihazların satışını yapmanın yanı sıra, satış sonrası destek hizmetlerinde de öncüdür.

 

Dünya çapında tanınmış sağlık markalarının ithalatını yaparak, en son teknolojiyi sağlık sektörüne taşıma misyonunu benimseyen MTS MEDİKAL; satış ve pazarlama alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışırken, müşterilerimize kesintisiz 7/24 teknik destek sunmaktadır.

 

Sahip olduğumuz 500’ü aşkın ultrason prob stoğu ve yaygın olarak kullanılan cihazlara ait yedek parça stoğu ile, 1000 metrekare kapalı alanda bulunan showroomumuz ve teknik servis desteğimiz, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunma ve ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretme konusunda bize olanak tanımaktadır.

 

MTS MEDİKAL, müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak kabul eder ve sağlık sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak kendini yeniler. Bizimle çalışarak, güvenilir ve uzman bir iş ortağı bulacak ve sağlık kuruluşlarınızın en iyi performansı sunmasına katkıda bulunduğumuzu göreceksiniz.

 

MTS MEDİKAL ile sağlık teknolojilerinin en iyisini keşfedin ve müşterilerinize daha iyi bir sağlık hizmeti sunma yolculuğunda bizimle birlikte olun.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve diğer Avrupa ülkelerinde en iyi üretim, en iyi kalite, yüksek güvenilirlik, yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan firma olmak ve bu hizmeti tüm dünyaya aynı hedeflerle taşımak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, hızlı ve etkin bir şekilde ulaşıp müdahale etmek. Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önde tutan bir firma olmak. Bunun için MTS Medikal ailesi olarak hep birlikte çalışmaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

– Her zaman ‘KALİTEDE ÖNCÜ’ olmak.
– Kalite üzerine olan hedeflerimizi sürekli büyüterek ileriye dönük
MTS Medikal kalite standartını oluşturmak ve her zaman sektöründe öncü, aranan ve yenilikçi bir kuruluş olmaktır.
– Çalışanların memnuniyetini esas alan ekip çalışması anlayışıyla hizmet etmek.
– Her yönüyle sektöründe örnek bir firma olmak.
– Faaliyetlerimizi yasal gerekliliklere uygun olarak sürdürmek..

Scroll to Top